Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evészavarosok! Mi volt az a...

Evészavarosok! Mi volt az a dolog, vagy pillanat, amitől rájöttetek, hogy szakember segítségére van szükségetek?

Figyelt kérdés

Pont ebben a helyzetben vagyok, és elég tanácstalan is.. Tudna valaki segíteni?

Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi!


2022. febr. 19. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Hát, ha már ezt így kiírtad nálad ez az a pont így látatlanban.
2022. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Párom családjánál töltöttem a hétvégét és fejben számoltam, hány kalóriát eszik a 11 éves öccse, nehogy én egyek többet. Itt kaptam észbe, hogy ez így nagyon veszélyes.
2022. febr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kértem szakember segítségét (előtte soknál jártam, totál feleslegesen), de 35 kilósan, szó szerint a halál szélén mondtam azt, hogy oké, elég volt. Olvastam egy csomót, elkezdtem enni (pár napon keresztül olyan 4-500 kcalt, majd 800-at, stb. egészen 3000+-ig emelve).


Számoltam a kalóriát, a makrókat, a vitaminokat, mert meg akartam gyógyulni - lelkileg akkor már oké voltam, hiszen elhatároztam magam.


Tavaly februárban voltam 35, májusban már 48 :), és nyár végére beálltam 54-56-ra (ami a normális súlyom), amit tartok azóta is.


Naponta 7-8x eszek, olyan 2000 kcal körül, néha sportolok, nyaranta futok és úszok.

2022. febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bátyám esküvője előtt pár héttel elmentünk ruhát venni,ahol anyukám zokogni kezdett amikor meglátta a bordáimat.Akkor döntöttem úgy,hogy változásra van szükség.
2022. márc. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!