Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen szakemberhez lehet...

Milyen szakemberhez lehet fordulni aki tanácsokat tud adni magnézium szedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Állandó izomfeszülésre magnéziumot kezdtem el szedni. Működik is, jól ellazít, de esténként mindig amint elaludnék mindig hirtelen felriadok, mert nem kapok levegőt. És ez sokszor lejátszódik mielőtt elaludnék. Félek hogy egyszer megfulladok álmomban, bár nem tudom hogy ez lehetséges e. A kérdésem hogy milyen szakemberhez lehet fordulni aki tanácsokat tud adni magnézium szedéssel kapcsolatban?

2016. márc. 5. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

"mert nem kapok levegõt"


Nem vagy te szorongásos?

Menjél körzeti orvoshoz és majd az megmondja,hogy milyen szakemberre lenne szükséged.

En is szedek magnéziumot, de nincsenek ilyen problémáim,viszont én csak egy szemet veszek be.

Nem adagolod tul magadat?

2016. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak, akiknél a magnézium felerősít bizonyos idegi tüneteket, engem például pont feszültté tesz. Lehet, hogy van hajlamod alvási apnoéra és ezt erősíti fel.

Ha elhagyod a magnéziumot, nincsen ez a tüneted?

2016. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!