Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 böjt (nincs kaja), csak víz?

1 böjt (nincs kaja), csak víz?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon kapni fogom de nem fogyás szándék vezérel! Régebben tartottam 1 napos böjtöket, viszont láttam egy videót ahol a srác 1 hétig böjtölt és állítólag jó az emésztésnek, meg még pár dolognak. Ti mit gondoltok erről?
2022. febr. 22. 15:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Itt a link (angol) [link]
2022. febr. 22. 15:25
 2/5 anonim ***** válasza:

EGY NAP nem probléma (feltéve, hogy eleget iszon közben), EGY HÉT már problémás, ha nem megfelelő előkészítés után kezded, emellett ez idő alatt nem szabad fizikailag aktívnak lenni, illetve utána is csak nagyon megszabott módszerrel lehet visszatérni a normális étrendre.

De az egészségednek nem tesz jót, mégha megfelelő módon lefogytatva nem is árt nagyon.

Az emésztésed ez idő alatt leáll, mert nincs MIT emésztenie, egyéb dolgoknak meg végképp nem segít semmit. Egyedül akaraterő tesztelésre jó, de értelme nincs.

2022. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az hogy ugy néz ki böjtölni fogok negyven napot. Húsmentesen..
2022. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért, mi bajod az emésztéseddel?
2022. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én zscskóslevesbböl bevaszok egyet egy nap, hogy legyen bennem valami nnégis, belerakom a tányérba a tésztának durván a felét, mert mégis csak szénhidrát neg a port rá a vizet és felmelegítem és ennyi. A többi csak víz. Nagyon sok vizet jszok egész nap. Ja meg sok km-t kell lesétálni. Így fogytam le 10 kg-ot. Semmi veszélyes nincs benne. (Szerintem). Csak akaraterő kell hozzá. De az nagyon.
2022. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!