Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kg adatok le egy hónap...

Mennyi kg adatok le egy hónap alatt? 5 kgtől szeretnék szabadulni, edzeni nem tudok nincs pénzem bérletre és full egészséges kaja se megoldható (nem vagyok egy gazdag)

Figyelt kérdés

Mit tegyek hogy kb. 5kg fogyjak? Comból szeretnék fogyni.


Fiu.



#edzés #fogyás #dagi életmód
2019. máj. 17. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kb 2-2,5/hóra szoktam célozni.

A fogyáshoz meg semmi más nem kell, csak kalóriadeficit. (Fehérjebevitelre érdemes azért figyelni)

2019. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lilla64 ***** válasza:
26%
Kevesebb kalóriát kell bevinni,de nemcsak combról fogsz fogyni.Nem árt ha kipróbálsz néhány combfogyasztó gyakorlatot.
2019. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Irányított fogyás nem létezik, a genetikád dönti el, honnan, milyen sorrendben és arányban fogysz.


Edzeni, sportolni nem csak bérlettel lehet, van egy csomó saját testsúlyos gyakorlat, lehet futni is stb.


Mit gondolsz egészséges étkezésnek? Ebben rengeteget szoktak tévedni.


Emellett hiába edzel egy testrészre nem onnan fogsz fogyni.

2019. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mozgàshoz nem kell kondibérlet. ST gyakorlatok, torna, sèta, futàs ingyen van csak fel kell àllni a kanapéról.

Ètkezés

Több zöldség hús, tojâs, sajt, olajos magvak

kevesebb krumpli tèszta rizs, kenyér, cukor.

Magyarul kevesebb szénhidrât, több zsír és fehérje.

2019. máj. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!