Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális hogy mindig éhes vagyok?

Normális hogy mindig éhes vagyok?

Figyelt kérdés
2022. márc. 7. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez még eddig teljesen normális is lehet. Az nem normális ha valaki nagyon túlsúlyos, vagy erősen alultáplált(csont és bőr).
2022. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is várom a válaszokat. :D

Nekem közvetlenül evés után is ég a gyomrom, mintha éhes lennék, pedig épp akkor nem tudnék többet enni, mert ott van az agyamaban, hogy már megettem egy tál rizst 4 rántott hússal és nem értem, miért van még mindig hiányérzetem. Egy nap sztem vagy 10x biztos eszek nasikkal együtt, különben fáj a gyomrom.

2022. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egymás után megettem ebéd után 5 fánkot és éhes maradtam xD
2022. márc. 7. 18:38
 4/8 A kérdező kommentje:
175 cm vagyok és 85 kg (fiú vagyok ha ez számit)
2022. márc. 7. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó, és mit ebédeltél, mert még 10 fánk is előétel nekem, vékony, 60kg-os F létemre.
2022. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert gyorsan felszívódó szénhidrátokat eszel, amik megemelik a vércukrod.
2022. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A cukros dolgok után én is éhes vagyok.

Ha szalonnát, főleg ha kolbászt eszek az jól lakat egy időre.

2022. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos kitágult a gyomrod, mert utóbbi években unalomból sokkal többet ettél. Ez pedig egy ördögi kör, mert a nagyobb gyomor már jóval többet kíván, így jelzi, hogy van még benne hely. Plusz ha növőfélben vagy még (korodat nem tudjuk), akkor az is jobban megkívánja az evést, mint egy leépülő öregember.
2022. márc. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!