Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hatékony étvágynövelő?

Hatékony étvágynövelő?

Figyelt kérdés

Hallottam az Apetistorról, de az nem jó, mert tartalmaz ànizst, és akinek szànnàm, azt nem ehet. Láttam a svédcseppeket, abban meg alkohol van, azt sem ihat. Gyomorproblémàk miatt nem fogyaszthat ilyeneket.

Súlyos depresszió áll a háttérben, azért nincs étvágya. Ezerrel keresem a pszichiátert, de még sajnos nem találtam, olyat akiről jó lenne a vélemény. Holnap fogok mondjuk telefonálni egynek, hátha...Addig is szeretnék segíteni neki. Középkorú nőről van szó.

Milyen étvágynövelőt ajánlanàtok, ami használ is?


2022. márc. 9. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Bérescsepp. Én ugyan nem próbáltam, egy ismim mesélte, hogy azért állt le vele mert nagyon megnövelte az étvágyát és hízott tőle.
2022. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem se a Béres csepp, se a B komplex nem csinált étvágyat, 3 hete szedek antidepressánst, hát...a fél disznó még nem megy le. Inkább várd meg az orvos tanácsát, főleg ha súlyos az állapota.
2022. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Antipszichotikummal pikk pakk plusz 20 kiló 3 hónap alatt.
2022. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!