Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 18 évesen 167 cm-vel 40-41kg...

18 évesen 167 cm-vel 40-41kg normális?

Figyelt kérdés

2022. márc. 11. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem. Ez iszonyatosan sovány.
2022. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, ez hogy lenne normális? :O Ehhez a magassághoz legalább 55-60 kg-nak kéne lenned!
2022. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi tartalékod, szörnyű sovány vagy. Alaphangon kellene rád 10-13 kiló.
2022. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fordulj végre orvoshoz, ha még nem tetted meg, mielőtt kihullik a hajad meg a fogaid a skorbuttól!
2022. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ,sovány vagy.
2022. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan 10 minimum kéne rád.
2022. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Beteges.
2022. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ekkora súllyal még én is gebe vagyok 158cm-hez. Jelenleg én is ennyi vagyok, mert mostanában sok stressz hatás ér az egyetem miatt...sajna fél éve fenn áll ez a probléma, de minden hónapban megjön, szóval mondhatjuk hogy 'normálisan működik a szervezetem'.Szóval mindenkinek egyéni szerintem a határ , akinek könnyűek a csontjai, és egy adott súllyal panasz nélkül el van, míg mások már esnek össze.DE! Én ezzel nem bíztatni akarlak amúgy is sokkal magasabb vagy, jól írták minimum 55nek kéne lenned,de 60-70 lenne a jó. Természetesen nem ismerem a körülményeidet,hogy egy nehezen hízó lány vagy, vagy beteg vagy, vagy amúgy hajlamos vagy a hízásra csak ennyire soványra koplaltad magad. Ha nehezen hízol, tudom ,nagyon nehéz a 60-70et elérni, én is nagyon nehezen értem el az 50-et akármennyit ettem +edzettem is hogy némi izmot szedjek magamra. (Ezért is szívok most hogy alig tudok vissza hízni..) Ha pedig fogyózol,mindenképp hízz vissza, mert ez nem egészséges...ha elégedetlen leszel magaddal inkább sportolj,azzal formásodsz de semiképp NE KOPLALJ. Ha pedig normálisan étkezel (ne magadhoz, másokhoz mérd. Lehet amit te normálisnak tartasz, valójában kevés) és mégsem tudsz hízni/fogysz folyamatosan,akkor irány egy kivizsgálás.
2022. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"de minden hónapban megjön, szóval mondhatjuk hogy 'normálisan működik a szervezetem'"

De inkább csak idézőjelben mondhatjuk, igen, úgyhogy te is vigyázz magadra, mert az még messze nem maga a kicsattanó egészség, hogy menstruálsz, tudod jól. De te legalább tudod, hogy vigyáznod kell magadra. :)

2022. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!