Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet velem?

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Két napja kezdődött,hogy elkezdek remegni,izzadni, szédülök,ideges leszek ,jár a lábam és azt érzem itt bent a lelkemben,hogy elájulok,és félek.

Evès hatására jobb lesz egy jó órán belül.

Tegnap délután és ma délelőtt is ez történt.

Mi lehet ez ?

Beteg nem vagyok,rosszul nem érzem magam egyébként,csak azóta nagyon nagyon ideges vagyok,hogy vajon újra jön-e,mi ez,miért van.

Picit félek.

Ez az idegesség megrémít.

Már gondoltam veszek valami nyugtatót mert nem áll le az idegesség.



2022. márc. 17. 12:40
 1/1 Cubina ***** válasza:

Pánikroham lehet, annak van ilyen és még egyéb tünete, nagyon pocsék tud lenni.

Én azt éreztem, hogy mindjárt jön értem a mentő, bevisznek és meghalok. Elsötétült minden, zsibbadt a szám, a szívem ezerrel vert, és úgy éreztem hogy zuhanok és hogy én nem én vagyok, nem tudom ki vagyok, mi van körülöttem. Az agyam teljesen megzavarodott és kb. fél óráig tartott az állapot, de volt hogy tovább.

Nálam a súlyos vér, vas- és oxigénhiány csinálta ezt, már az utolsókat rúgtam szó szerint.


De kialakulhat ilyen pánikroham vagy pánikbetegség stressz, túl sok munka vagy tanulás, túl kevés alvás, depresszió, lelki megrázkódtatás, idegkimerültség és egyes betegségek miatt is.


Csináltass egy teljes vérképet (vitaminokat is nézzék meg), lehet hogy nálad is kevés a vas, vagy más fontos érték alacsony, vagy túl magas.

2022. ápr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!