Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi bajom lesz/lehet attól ha...

Merci2777 kérdése:

Mi bajom lesz/lehet attól ha nem eszem?

Figyelt kérdés
Úgy körülbelül fél éve nem eszem rendesen. Tegnap is csak egy kiflit ettem vacsorára napközben semmit, ma szintén és általában csak hétvégén eszem rendesen ebédet és vacsorát.
2014. máj. 7. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
egyik barátom volt ilyen,neki semmi baja nem lett ettől,
2014. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tápanyaghiányok, emésztési problémák.
2014. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez azért is lehet mert általában ideges vagyok? Elég sok vita van a családban és a természetem is olyan hogy hamar ideges leszek
2014. máj. 7. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet az idegességtől, ez főleg akkor baj, ha nincs étvágyad. Vegyél Béres Cseppet, nekem az meghozta az étvágyam és az elvesztett tápanyagot is segít pótolni.
2014. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pl meghalhatsz.
2014. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem ennél akkor meghalnál (pár hét alatt) ha eszegetsz, és az is csak semmi kis kifli (gabona) akkor lassan elsorvad a tested. Nem tudom megválaszolni mi a jobb, a gyors éhhalál vagy a koncentrációtáboros lassú sorvadás, lassan romlik az összes szerv működése, a végén már emésztőenzimeket sem tud szintetizálni a test és a következő adag normális kaja (zsírok, fehérje) megrohadnak az ember testében, és pont ez okozza majd a halált.


A lassú lehet rosszabb, elnyújtott szenvedés. Az élet egyébként is általában szenvedés, hát még betegen, legyengülve élve :S

Na ekkor lennék én öngyilkos.

2014. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!