Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mióta új étrendet kell követne...

Mióta új étrendet kell követnem, kevesebb lett a menzeszem. Ez ellen mit tehetnék, hogy olyan legyen mint régen?

Figyelt kérdés
Ez kb fél éve van így. Alig 1-2 napig jön csak rendes vér menzeszkor. Max 1 napig több, a többin kevés. Glutén, tej- és cukormentes étkezésre kellett átállnom, utána lett ez. 30 éves vagyok.

2022. márc. 23. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nincs ezzel semmi gond.

Nem is értem, hogy miért szeretnél hosszabb és erősebb vérzést... De most komolyan: miért lenne szerinted az jó???

2022. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát mert neten elég ijesztőeket találtam a google-be írva arról, hogy ha csak 1-2 napig van rendes vérzés menzeszkor, az nem jelent egészséget. Nem szeretném ha vmi bajom lenne ebből. Meg hát azelőtt több napig tartott rendesen. Még babát is szeretnék az életbe, ezért szeretném ha egészséges maradnék ott lent...
2022. márc. 23. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen már nem kellene mindent elhinned, amit a neten találsz.

Ráadásul esetedben a változás nem minden előzmény nélkül, magától ment végbe, hanem egy nagyon komoly életmódváltás következményeként.

Nincs semmi bajod. Továbbra is normálisan működik a ciklusod. A vérzés hossza és mennyisége köszönőviszonyban sincs a termékenységgel, nyugodj meg, ettől teherbe tudsz esni.

2022. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, kevesebb vért/vasat veszítesz.
2022. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

És mi van ha a mostani állapot a normális? Nekem mindig is így működött , és van két gyerekem.

Ha alapvetően az egészséges életmódra váltás után alakult át a menzeszed, akkor szerintem nincs miért aggódni.

2022. márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Milyen diétát követsz, kérdező? És mi okból? Ez itt a lényeg.
2022. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os: kontaminált vékonybél szindróma miatt glutén, tej,- és cukormentes étrendet tartok.
2022. márc. 24. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincsen ezzel. Nem ettől függ a termékenységed.
2022. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!