Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek kövér vagyok?

Szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés
173 cm vagyok, és 85 kg.

2022. márc. 27. 09:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%
Kövér semmiképpen nem vagy. Meg szerintem amúgy sincs semmi baj ezzel a súllyal, csak jókötésű vagy.
2022. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
36%

Hát van rajtad felesleg, de ne izgasd magad. Én 25 kilót híztam a Covidos időszak eleje óta XD Azon kívül hogy a haverok beszólnak néha viccesen semmi hátrányom nem származik belőle. Barátnőm kifejezetten imádja, hogy olyan "mackós" lettem.

180cm 99kg 20/f

2022. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kövér semmiképp nem lehetsz, túl nagydarab sem, és orvosi értelemben sem kóros ez az arány, viszont túlsúly az már van rajtad egy tízes. Ami olyan dolog, hogyha zavar, akkor volna miből szépíteni, de ha jól érzed magad így, akkor nincs ezzel gond. De semmiképp ne menjen a súlyod tovább fölfelé, arra már oda kell figyelned, mert a következő 10 kg az már kóros, egészségedre ártalmas lenne.

Feltételezem, jelenleg is eléggé hájas lehetsz(?) és pocakod is van, bár javíts ki ha tévedek, mert alkatilag van, aki eleve kifejezetten széles csípőjű-vállú, izmosabb is, és a plusz is egyenletesebben oszlik el rajta, tehát meglepően több a súlya, és mégsem mondható, hogy feleslege lenne.

2022. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sajnos a zsír főleg a hasamra szeret lerakódni, a lábam viszonylag még vékony is, viszont felül elég nagy gáz van.
2022. márc. 27. 14:45
 15/16 A kérdező kommentje:

[link]


Így néz ki a felső rész.

2022. márc. 27. 15:46
 16/16 anonim ***** válasza:

15.

Nem jön be a kép.

2022. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!