Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetek én is ilyen kisétkű?

Lehetek én is ilyen kisétkű?

Figyelt kérdés

A barátnőim/barátaim mind alig esznek.

Reggelire egy bögre tea, délben 1 vagy 2 szendvics, este pedig egy tányér müzli vagy egy kevés főtt kaja.

Múltkor pizzázni voltunk, az egyik barátom 2 szelet pizzával jóllakott.

A barátom barátom pedig megeszik 4-5 db nuggetset, hozzá kevés sült krumplit és eltelt órákra.

Vagy eszik reggel egy szendvicset és utána délután 4-5 körül lesz éhes megint vagy éppen délután 4-kor jut eszébe, hogy ő ma még nem evett semmit.

Én sajnos nem ilyen vagyok. Simán megeszem egy pizzát egyedül egyszerre, és nem tudok jól lakni 10-20 nuggetssel sem.

Ők mind nagyon nagyon vékonyak, egy gramm felesleg sincs rajtuk. Én sem vagyok kövér, sem nagydarab, de azért rajtam van mit fogni.

Van 1-2 ismerősöm, ők meg a másik véglet, zabálnak egész nap, de egy dekát se híznak.

Lehetnék én is ilyen kisétkű? Én ezektől a mennyiségektől éhen halnék. Hozzá lehetne szokni egy idő után?



#hízás #vékony #Kisétkű
2022. márc. 30. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem látod, amikor bepótolják a kimaradt kalóriákat. Ha nem vagy biztos a dolgodban, 1-2 hétig vidd be az összes fogyasztásod egy kalóriakalkulátorba, és ha 2000 körül marad a napi beviteled, akkor rendben vagy. Gyanítom, hogy serdülő lehetsz. Nem kell nézned, hogy más mennyit eszik.
2022. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem valtozo mikor mennyit eszek. Pizzabol en se lakok jol 2 szelettel, legalabb a felet megeszem. Vekony vagyok, nulla felesleg van rajtam. De van hogy eleg hamar azt erzem hogy tele vagyok. Maskor meg allandoan ehes vagyok.

Ne azt nezd, hogy ok mennyit esznek, mindenkinek mas mennyiseg az igenye.

2022. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Ugye te sem hiszed el, hogy napi egy szendvicsen és egy tál müzlin tengődik bárki is….

Ez ilyen tipikus csajos hülyeség . Mikor elétesznek egy kis adag salátát aztán három villa után eljátssza hogy jaaajde tele vagyok ….

Akkor esznek amikor nem látja más .

2022. márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 after stroke ***** válasza:
45%
A barátaid kis falatokkal és azokat alaposan megrágva esznek, te meg nem. Az időfaktor komoly szerepet játszik a hormonális folyamatok beindulásában.
2022. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj gebe lenni. Alapvetően én is kisétkű vagyok és folyton a súlyommal csesztettek, amíg nagyon vékony voltam. Magamnak sem tetszettem úgy. Amióta kondizok és sokat eszek, feljött rám pár kg (nagyrészt izom) és így sokkal csinosabb vagyok, van fenekem, combom, karom.


Amúgy nagyon egyszerű hozzászoktatni magad új étkezési szokásokhoz, csak akarni kell. Nekem azt volt nehéz megszokni, hogy többet egyek, eleinte öklendezésig kellett enni magam, mert csak így tud kitágulni a gyomor. Na, ha kevesebbet akarsz enni, akkor ugyanezt kell csinálnod, csak fordítva. Hiába vagy éhes, akkor sem szabad túllépned a napi megengedettet. Pár nap alatt össze fog szűkülni a gyomrod és nem leszel olyan éhes, beéred majd a kisebb adagokkal is. Csak az első pár napot kell átvészelni, utána már könnyebb lesz.

2022. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!