Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a legjobb multivitamin,...

Melyik a legjobb multivitamin, amiben minden benne van, amire szüksége van a szervezetnek, megfelelő mennyiségben?

Figyelt kérdés
Vagy érdemesebb külön-külön szedni a vitaminokat koncentráltabb mennyiségben? De az úgy gondolom drága és egy marék tablettát kellene beszedni minden nap.
2022. ápr. 10. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ősztől tavaszig szedj D-vitamint, egészséges, változatos táplálkozás mellett egyéb kiegészítőre nincs szükség.
2022. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
78%

Ma a legjobb multivitamin a GAL multivitamin, ha anyagilag megengedheted, akkor a GAL+. A második legjobb a Vitaking Multi Paleo Profi.

Az első hozzászólónak nincs igaza, változatos táplálkozás mellett sem szerezhető be a szükséges vitamin mennyiség.

2022. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, a második hozzászólót akkor szeretném megkérni, hogy legyen kedves az állítását (miszerint mást pótolni D-vit.-en kívül) alátámasztó kutatásokat belinkelni, hagyj tanuljak ma is valamit.
2022. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*"miszerint mást is szükséges pótolni D-vit.-en kívül"

hadd tanuljak


Talán mást nem írtam el, elnézést, párhuzamosan 3 dolgot csinálok még emellett.

2022. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Engem csak az érdekelne, hogy mitől "jó" egy vitamin? Hogy állapítja meg bárki is, hogy melyik a "legjobb"? Szeded és nem leszel beteg? Honnan tudod, hogy amúgy beteg lettél volna? Lehet nézetni vitamin szinteket előtte, utána, kb. 280.000 Ft lenne. Biztos tömegesen méretnek ilyet az emberek. Az utcán áll a sor vége a magánlaborban.
2022. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!