Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A protein szelet ér valamit?...

A protein szelet ér valamit? Jó a normális protein helyett? Pl edzés előtt? Mikor kell enni evés előtt, vagy után?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak arra jó ha valaki meg kívánja az édeséget, és akkor ezt egye?

Gyerekek miért nem szabad fogyasszák?



2022. ápr. 21. 11:48
1 2
 11/14 anonim válasza:
Akkor egyed
2022. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2022. ápr. 21. 14:56
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hol veszel 200-250 Ft-ért protein szeletet? 350-500-600 Ft-okért látni, nevetségesen túlárazott.
2022. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Az a fehérjemennyiség amit egy ilyen szelet tartalmaz nem sokat fog dobni az izomzaton. Néhány szelet sonkával többet viszel be. Viszont ha nem akarsz sok cukrot fogyasztani, vagy diétázol,(jah és van rá pénzed) akkor esetleg érdemes kipróbálni, mert a ch fehérje zsír eloszlása sokkal kedvezőbb mint pl egy snickersnek nyilván. És vannak kifejezetten finomak is, pl a rossmann meg a dm saját márkásait nagyon ajánlani tudom ill én a lidlnek a fehér csokisáért és a stracatelláásáért vagyok oda és ezek közül amiket említettem egyik sem olyan eszement drága. 300-400 t között vannak valahol.
2022. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!