Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Inzulinrezisztensként mit...

Inzulinrezisztensként mit eszel egy nap a 160-180 grammos diétádban?

Figyelt kérdés

Olyanok válasza/tapasztalata érdekel, akik tartják a 160 vagy 180 grammos diétát.


Kérem, aki nem így eszik, vagy nem is hiszi el, hogy másnak ez használhat, ne válaszoljon.


2022. ápr. 22. 09:16
 1/3 haggaimester ***** válasza:

Sok kutató és szakértö inkább már úgy közeliti meg a dolgot,hogy inkább az a fontosabb, hogy mit NEM eszel meg :) A finomitott gyors szénhidrátokat, gabonafélék,abból készült ételek, stb,fehércukrok ha elhagyjuk teljessen az vezet gyógyuláshoz.A hús mint olyan tehát igen is jöhet.De nézd meg ezt a filmet, megváltozik a véleményed az általános nézetröl.Igaz angolúl van, de ha felirattal nézed a magyar választható.


Fat Fiction - Full Movie - Free


https://www.youtube.com/watch?v=TUADs-CK7vI&t=1925s

2022. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség előtt reggel saját sütésű teljes kiőrlésű kenyér, vaj/vajkrém/májkrém, sajt, zöldségek, terhesség alatt csak a bulgurt bírta a cukrom, azt előző este megfőztem és tonhalas salátaként, vagy túróval tejföllel vagy reszelt sajttal tejföllel ettem vagy ráütöttem tojást és serpenyőben megsütöttem. Kisétkezésre Korpovitot szendvicsként, plusz valamilyen gyümölcs (most alma vagy narancs), vagy a yogobella cukormentes gyümölcsös joghurtja vagy cm túrórudi vagy milli 0-s krémtúró vagy sütöttem sütit a kifoztuk.hu oldalról a 160ch-s receptek közül. Ebédre valamilyen leves, plusz sült hús basmati rizzsel, salátával vagy savanyúsággal vagy teljes kiőrlésű tésztás étel, amit korábban is ettem, pl. túrós csusza, bolognai, sajt szószos tészta..., vacsira tojáslepény, bundás kenyér, bulgur saláta, tk kenyér valami feltéttel, sok zöldséggel. Kb. ezeket szoktam enni. Én inkább a régi receptjeimet alakítottam át diétakompatibilissá, plusz a kifoztuk.hu-ról szoktam sütni-főzni még. Ha péksütit készítek, akkor Limara receptjeit szoktam átalakítani, teljes kiőrlésű liszttel csinálom (az én kedvencem a tk királybúza liszt), keverek hozzá vagy pici sima lisztet max 30%-ot vagy sikérből 500 gramm liszthez 80 grammot.
2022. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2, köszi a választ, volt benne újdonság számomra:) A lisztkeverést én is szoktam, egyszerűen a teljesen TK péksütik/kenyerek túl töményre sikerülnek magukban.
2022. ápr. 23. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!