Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Biotech usa iso whey zero Val...

Szabo1977 kérdése:

Biotech usa iso whey zero Valamint Biotech usa 100% pure whey (Az új verzió amiben van emésztő enzim). Ezekből vásároltam 2x2.2kg valamint egy 4 kilós kiszerelést. Ezeket ajánlották a termeben. Biztos jó döntés volt?

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 14:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Facebookon van egy edző csoport ott azt mondják a biotech gyenge minőségű. Van aki azt mondja igen is jó. Mi az igazság szerintetek?
2020. okt. 20. 14:06
 2/16 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk, egyáltalán szükséged van-e rá? Nem tudunk rólad semmit.
2020. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Táplálékbol nem tudom fedezni a feherje szükségletem. Heti 4 teljes test edzés/heti 6 kardio.

184/99 kiló vagyok.

2020. okt. 20. 14:41
 4/16 A kérdező kommentje:
Mivel 10 éve végzek fizikai munkát igazából eddig a feherjet próbáltam természetesen csirke pulyka turok stb formában. Fél éve elkezdtem edzeni hogy jobb formába legyek. Nos az izó növekedés megált,a termeben azt javasolták hogy fehérje porral egészítem ki az étrendem valamint multivitaminok és újra növekszik.Izom tömegen szerint edzés utan 48g. (durván ket púpos adagoló) ajánlottak. Valamint reggel egy adad és lefekvés előtt 2 adag kazein.
2020. okt. 20. 14:50
 5/16 A kérdező kommentje:
Izom*
2020. okt. 20. 14:51
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megállt a növekedés, mert lezárult a kezdők "bármit csinálok, működik" szakasza. Vizsgáld felül az étrended, és az edzésterved! Ennyi edzéssel elképzelhető, hogy túledzed magad. Meg aztán ilyen mennyiségű kardió már elég lehet ahhoz, hogy ne izmosodj. Szóval én a megoldást nem a táplálékkiegészítőkben keresném.
2020. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Sajnos en is ugy érzem hogy túlzásba viszem, nos a kardiot le csökkentem. És próbálok több kalóriát be vinni. Eddig 1800 kalórias étrendem volt.
2020. okt. 20. 15:53
 8/16 A kérdező kommentje:
És a biotech fehérjék/kazein mellett döntöttem ajánlás alapján. Ám facebookon azt mondják van ennél jobb, pl az amerika cuccok stb. Elég jo akció - 22% volt a biotechre. Miben jobb vagy rosszabb mint egy amerikai fehérje vagy bármelyik más? Ugy tudtam az eu ban ezeket szigorúan ellenőrzik.
2020. okt. 20. 15:58
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon drágának találom a Biotechet még akcióban is. Jelenleg Puregoldot használok és csak ajánlani tudom.
2020. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs a biotech-el. Azt viszont nem ertem miert vettel Pure Whey-t es iso whey zero-t is. Az egyik egy feherje koncentratum a masik feherje izolatum. Nem ertem a logikat.
2020. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!