Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vásároltam Biotech Iso Whey...

Vásároltam Biotech Iso Whey Zero fehérjét, tényleg nem kell hozzá szénhidrát?

Figyelt kérdés
az eladó azt mondta, hogy nem kell szénhidráttal keverjem, de eddig mindig azt mondták, hogy ha csak fehérjét veszek,mindig keverjem a gyorsfelszivodásu feherjevel.

2017. márc. 19. 01:34
 1/4 Cortez70 ***** válasza:

"ha csak fehérjét veszek,mindig keverjem a gyorsfelszivodásu feherjevel."


Ezt elírtad egy kicsit, nem? Így semmi értelme. Nem kell egyébként gyors ch sem SOHA, mivel nincs anabolikus ablak, sem ajtó, sem kis vagy nagykapu. A napi össz kajabevitel számít! Miért kellene neked cukrokat zabálni a fejlődéshez? Egy edzésen nem tudod lenullázni a szénhidrát készletedet, nem kell gyorsan visszatölteni semmit. Ezt kellene már végre megérteni.

2017. márc. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vettél egy szinte szénhidrát mentes fehérjét és össze akarod keverni szénhidráttal?! Okos gyerek vagy te
2017. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, elirtam. De akkor miert mondjak ezt mindenhol? Nem ertem a tomegnovelokben,jumboban stb ugyszinten sok ch van feherjevel,nem?
2017. márc. 19. 23:05
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
Marketing. Így el tudják adni a cégek a cukrot szinte fehérje árban.
2017. márc. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!