Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire egészségtelen, ha...

Mennyire egészségtelen, ha össze-vissza étkezem? Milyen problémák lehetnek ebből később?

Figyelt kérdés

Az a gond,hogy elég összevissza van az órarendem.

Van amikor elmegyek 7-kor,van amikor csak 8-kor megyek (nincs első órám),sőt olyan is van,hogy csak 9-kor megyek,mert nincs első két órám.

Van amikor már 11:20-kor végzek,de van amikor csak 2-kor.


Szóval elég összevissza van...


Mindenhol azt hallom,hogy rendszeresen kell étkezni,hogy pl. x órakor reggeli,y órakor tízórai,z órakor ebéd stb.

De nálam ez kivitelezhetetlen...


Ez mennyire káros?

15/L


2010. szept. 16. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

HA nem akarsz testsúly ingadozásokat akk kell rendesen enni. ezek az idő eltolódások nem osztanak. Reggelente mondjuk ehetsz vmit és az kitart 11ig 2ig. Suliban nem eszel?

18/F

2010. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem nincs ettől semmi bajom.

17L

2010. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Éni összevissza eszem, de nincs belőle semmi gondom.
2010. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Suliba is szoktam enni.

Általában egy szendvicset és egy almát viszek,ha 6-7 órám van.

Ha 4 vagy 5 akkor egy almát és egy cerbonát.


De suliba se mindig tudok enni.Ma pl. olyan nap volt,hogy minden órán máshol voltunk és vándoroltunk.Ráadásul a kiírt terem foglalt volt,másikat kellett keresni,a tanárral kellett egyeztetni teremrendet és a szünetekben vándoroltunk az iskolában.

Úgyhogy ma reggel ettem egy joghurtot itthon és utána fél 3-kor ebédeltem,amikor hazaértem.Nagyon éhesvoltam már:D

2010. szept. 16. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy cerbona meg alma!? Egyél többet mert kilyukad a gyomrod.
2010. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!