Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnak hízni?

Hogy tudnak hízni?

Figyelt kérdés

Magasságom alapján az orvos szerint 55 és 60 kg között kellene lennem hogy átlagos testsulyom legyen de én nem vagyok csak 42 kg.

Úgy merem a súlyom hogy minden nap reggel el megyek pisilni és rá állok a mérlegre majd ezt minden héten és vasárnap átlagot vonok.... A 42 és a 40 kg szokott ki jönni.... Nem azért vagyok vékony mert nincs mit enni hanem nincs étvágyam és ha nincs etvagyam és úgy eszek ki jön belőlem.... De nagyon össze vagyok szakadva meg hát stresszel is eleget hisz egyedül álló anya vagyok..... Meg hát a gyomrom is össze van szűkülve....


2022. máj. 20. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Vizsgáltasd ki magad! Lelkileg is!
2022. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzés tömegnövelő étrenddel
2022. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit akartál kérdezni? Hogy ők hogy tudnak hízni? Vagy én hogy tudNÉK hízni?
2022. máj. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg az orvos, hogy írjon fel neked tápszert, ezt meg tudod inni és gyarapodni fog tőle a súlyod.
2022. máj. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pszichiáter.
2022. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 köszönöm majd hétfőn el megyek.

#5 nincs rá szükségem

2022. máj. 21. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
A tápszer csak tüneti kezelés, jobb lenne tudni, miért nincs étvágyad. De ahogy gondolod.
2022. máj. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!