Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normix szedésénél teljes...

Normix szedésénél teljes teltségérzet?

Figyelt kérdés

Hasmenős vírust szedtem össze. A hasam ment, és émelyegtem, illetve volt hányás is tőle.

Hétfőn reggel az orvos Normix tablettát írt fel, amiből este be is vettem 2 szemet. A széklet már normális állagú volt. Ma reggel bevettem a következő 2 szemet. Pirítóst és kiflit ettem kefírrel, tehát semmi nagyon laktatót, azonban úgy érzem, mintha egy kő lenne a gyomromban. Okozhatja ezt a Normix tabletta?



2022. jún. 21. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen okozhatja, az antibiotikumok hatalmas pusztítást okoznak a bélflóra tekintetében, ezért ilyenkor bármilyen jellegű emésztési/étkezési probléma felléphet. Ha a kúra utáni két héten belül nem múlik el a probléma, akkor feltétlenül konzultálj az orvosoddal.
2022. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!