Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folyton evès,kívángatás lehet...

Folyton evès,kívángatás lehet betegsèg jele?

Figyelt kérdés

Sziasztok

29 èves nő vagyok van egy 1,5èves kisfiam. 58kg vagyok terhessèg előtt 50 voltam,szeretnèm vissza nyerni a règi alakom,de egyszerűen nem birom megállni,hogy ne egyek. Ès ez az evès azt jelenti,hogy zabálok mindent is. Èdeset aztán sósat,üdítöket iszom..probáltam már többször,hogy ne egyek össze mindent ,de sajnos nemtudom megállni. Délelőtt kibírom aztán délután meg elgyengülök ès zabálok. Valaki volt már így? Lehet betegsèg jele? Vagy egyszerűen tanuljak meg parancsolni magamnak?


2022. jún. 22. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt csináltam, aztán kiderült hogy inzulinrezisztenciám van. Nem tudom, hogy emiatt lehetett el a falásroham de amióta szedem a gyógyszert rá azóta nincs ilyen falásrohamom.
2022. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez pont annak a jele, hogy újra terhes vagy.
2022. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, elfelejtettem oda írni
2022. jún. 22. 19:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!