Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől híztam hirtelen?

Mitől híztam hirtelen?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok, mióta az eszemet tudom 52 kiló voltam. 2 éve szültem és szülés után is rögtön visszaállt a régi súlyom. Sosem fogyóztam vagy figyeltem az evésre alkati dolog volt. Aztán most az utóbbi fél-egyévben nem tudom pontosan mikor kezdődhetett felhíztam 12 kilót. Most 64 vagyok (170 cm). Nem vagyok kövér meg ilyenek csak aggaszt hogy ilyen hirtelen mitől hízhattam meg. Lehet ez valamilyen betegség jele? Más tünetet nem észlelek.
2010. szept. 21. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Labort csináltatnék a helyedben.Megnézném pl a pajzsmirigy értékét.
2010. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ugyanúgy étkeztél, sportoltál, mint eddig és úgy híztál ennyit, akkor lehet, hogy betegség. Pl.: hormonális, emésztőszervi, stb. Nekem is hasonló gondom volt, elmentem orvoshoz és kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van, azóta gyógyszert szedek + egy kis diéta és lassan, de biztosan fogyok.
2010. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!