Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folyton átlépem a keretem mit...

Folyton átlépem a keretem mit csináljak?

Figyelt kérdés

1600kcalt ehetnék egy nap de folyton ilyen 2ezernél kötök ki pedig sokáig tudtam tartani

169 cm 113 kg


2022. júl. 15. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Önuralomnak hívják.
2022. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Emelj rajta. Több kalóriával is tudnod kéne fogyni, nem tudom mennyit mozogsz egy map, de szerintem 1800 simán mehetne.


De amúgy nekem is volt egy ilyen időszakom, mikor nehezebb volt tartani, szóval 1-2 hétig nem voltam olyan szigorú magammal, pár száz kalóriával többet ettem, de aztán visszatértem a kalóriakeretemhez, és utána már jobban is ment a betartás.

2022. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen paraméterekkel 2000 fölött kellene fogyasztanod az egészséges fogyáshoz, ez gyakorlatilag koplalás! Ne csodálkozz, ha nem tudod tartani, ne is akard, mert csak tönkreteszed magad!
2022. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudom mit eszel..

Ha csokit, meg ilyen sok kalóriás ételeket eszel, akkor ne csodálkozz h éhes leszel...

Egyél sok sok zöldséget

2022. júl. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A keret tartásban segíthet, ha teli tudod pakolni a tányért, azaz sok a zöldség.
2022. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!