Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folyton enni akarok. Mit...

Folyton enni akarok. Mit csináljak? :S

Figyelt kérdés

Folyton enni akarok.Mindig nézegetem a hűtőt, hogy van-e benne valami ehető.A kamrát is fosztogatom állandóan...Ha nem találok olyat,amit szívesen ennék,akkor elkezdek keresgélni a kamrában,hátha akad valami(pl.mazsola,amit amúgy nem is szeretek :D)

Volt,hogy nem találtam édességet ezért az édesítőt dézsmáltam meg(megettem belőle pár darabot,még a tejport is megkóstóltam,ami nem is olyan rossz...)

Érdekes módon nem vagyok kövér(166 cm 53 kg).

A mai nap ezeket ettem:

-3 nagy dinnye szelet(elég vastag szeleteket)

-2 tányér pörkölt

-2 melegszendvics (szintén nagy szelet)

-pár pillecukor

-1 tál gabonapehely


Nekem picit soknak tűnik és még mindig enni akarok.Úgy érzem,hogy még mindig van valami amit enni akarok,de nem tudom hogy mit akarok(sőt talán még éhes vagyok nem tudom,vagy csak a szemem kívánja =_=)


Sokszor sikerül ellenállni,de akkor is elviselhetetlen,hogy mindig kívánom az ételt.Ha éppen nem enni akarok,akkor járkálni akarok,vagy gépezni.Apa már kezdi furcsállni,hogy folyton rohangálok a lépcsőn,vagy hogy mindig egy tányérral a kezemben megyek fel(vagy pohárral...)


Nem tudom,hogy miért csinálom :S Eléggé zavar már,mert kellemtlen érzés.Nem tudom,hogy mit tegyek ez ellen.Ti mit tanácsoltok ? Volt már valakinek ilyen problémája ?Mi segítene ?


15l



2017. júl. 12. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit ma ettél, az nem sok. A dinnye elve víz, abból akármennyit is ehetsz. Mondjuk nem tudjuk, mekkora tál az a tál gabonapehely, meg hogy mennyire tényleg gabona, és mennyire ilyen cukrozott nassolás inkább.


Mindenesetre ha úgy érzed, hogy túl sok lenne már megint enni, akkor inkább igyál. Valami meleget, az laktat.

2017. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mekkora tál és tányér, de ez annyira nem tűnik extrémnek, nekem sokkal több ment gyerekként és később is.

Sokkal több, mint az igényem, de éhes voltam. Ma már tudom, hogy nem laktat a szénhidrát, az új étrendemen már nehéz túlennem magam, bár van pár étel s időpont, amire nem árt vigyáznom :)

Ez az éhségre vonatkozik, mert az unalom-, stressz, élvezeti evés éhség nélkül az más. Azzal is nehéz, de éhesen nem is akarok nem enni... Úgyhogy olyan étrend kell, ami a kellő energiabevitel mellett jóllakat.

2017. júl. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!