Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sikerül fogynom, ha csak...

Sikerül fogynom, ha csak zöldséget, gyümölcsöt meg csirke húst eszek? L

Figyelt kérdés

Látom magamon a tükörben, hogy van a hasamon és az oldalamon felesleg, amiket szeretnék ha eltűnnének. Olvastam, hogy a hírességek ilyen diétákat tartanak, és hamar lemegy 3-10kg.

Nos,én 157cm, 52kg vagyok, de le akarok menni 48-ra.

Igaz, hogy a nagy mell is rátesz egy lapáttal? Mert 75C-75D melltartót hordok. Mennyit nyomhat vajon?



2022. júl. 17. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Súlyban a nagy mell nem nagyon tesz rá, maximum optikailag nagyobbít kicsit.


Egyébként semmi baj nincs a súlyoddal. És ehetsz bármit, ha kalória többletbe leszel hízni fogsz, hiába eszel csak húst meg zöldséget. Ráadásul könnyen rá fogsz unni, mivel hosszútávon tarthatatlan az hogy csak húst és zöldséget eszel.


Inkább próbálj meg tudatosan táplálkozni, és mindenből az egészségesebb verziót enni, illetve ha nagyon fogyni szeretnél deficitben lenni.

2022. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy kell deficitben lenni?
2022. júl. 17. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:

“ A kalóriadeficit állapota akkor áll fenn, ha az energiaszükségletnél alacsonyabb a kalóriabevitel. Így, ha napi energiaigényed 2000 kcal, azonban az elfogyasztott ételek és italok mindössze 1500 kcal energiát biztosítanak, akkor eléred a kalóriadeficit állapotát. Hasonlóan az előző példához, ha napi kalóriabeviteled 2000 kcal, azonban energiafelhasználásod 2500 kcal, ismét sikeresen eléred a kalóriadeficit állapotát.”


Nem volt idom leirni, igy egy cikkbol másoltam, de roviden ennyi :) Neten talalsz kalkulatorokat ahol kitudod szamolni mennyi az alapigenyed.

2022. júl. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, de amint elkezdesz rendesen enni, vissza fog jönni minden.


Egyél normálisan, tésztát IS, bármit, csak deficitben.

2022. júl. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!