Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Úgy érzem nagyon sokat ettem...

Úgy érzem nagyon sokat ettem ma már, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat ettem ma és már nem bírnék enni… Nem azért mert nem lennék/vagyok éhes, hanem a tudat, hogy ma már eleget ettem… Sokat.

2x ittam kávét és kb. 300 ml happy mandulatejet

egy nagy szelet fehérkenyér 3 paprikás szalámi és majonéz rá

2 csomag gyümölcsös tízórai keksz (8 db)

egy db kókuszrúd (Cocomax rumos-kakaós 65g-os)

sport kókusz duó (abból csak az egyik)

meggyleves, jó nagy adag

kínai zöldséges tészta egy kicsi



Tudni kell evészavarból való kigyógyulásba vagyok, mit kéne most tennem a bűntudattal? Tényleg rengeteget ettem már most… S emiatt nem akarok ma már.



2022. júl. 23. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem örülj neki, hogy megjött az étvágyad, és ne nézd és ne számolgasd mennyit eszel. Néha mindenki szokott össze vissza enni. Én is. Én minden nap eszek csokit, es en is eveszavaros voltam. Van, h összevissza eszek, mézes kenyer, zsíros kenxer, csoki, alma, szőlő, és mégse híztam el, sőt teljesen sovány maradtam annak ellenere, h "rendesen" táplálkozom. Azert tettem a rendesent, idézőjelbe, mert en is össze vissza eszem. De legalabb eszem. Tud, hogy a szervezetnek néha szüksége van ilyenekre is, mint cukor bevitel stb.

Nyugodtan egyél ha megéhezel.

Majd a hét többi napján is egyél rendesen, csak ne minden nap egyel pl édesseget. Minden mast siman. Szerintem ne legyen lelkifurdalásod, fogd fel pozitivan, hogy mennyire jó, h elindultal a gyógyulás útján. Én 162 cm vagyok, és 45 kg.... Mindezt úgy h igazaból eszem mindem nap egy Balaton szeletet, mellette napi 3x étkezés, meg egy kis gyümölcs. Szóval no para. Ennyitől nem fogsz elhízni. Ma még vacsizhatsz is.



Szerintem figyelj a fehérje bevitelre is. Bár igaz az élelmiszer árak az egekbe vannak, de a fehérjéktől nem fogsz elhízni sem, viszont táplálóak és egészségesek.

Pl trapista vagy barmilyen sajt zoldsegekkel elragcsalva tokeletes. Esetleg mellé pufi rizs. Akkor ha veszel túrót egy hónapban egyszer-kétszer, akkor készíthetsz belőle pl finom körözötet... Es igy tovább :)! Csirke, rizs, zoldsegek. Neha siman tolhatsz edesseget is, heti 2-3 alkalommal.

2022. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 2x iszom kávét, édesitoszerrel. :)
2022. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyebkent amit leírtal nem is sok, főleg nen az, h egy nagy szelet kenyerhez, 3 szelet paprikas szalamit ettél.

Jah egyebkent szerintem a kínai kajak jók. Én pl padthai tésztát szoktam enni. Meg sushit. A sushiba konkretan rizs van, meg az enyembe füstölt lazac uborkaval. Hat laktató is, es azert nem mondanam h annyira hízlalna. Ugyanezt megenném nem sushiba tekerve is.

2022. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem sok, és mi lesz veled az extrém éhségben? Amikor pl nekem 5-7000 is lement egy nap.


LEszrom, nem lettem elhízott, sőt, még a súlyhatárom alján vagyok így is.

2022. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként még egy vacsorát minimum kell egyél. Ez kalóriában nem tűnik soknak.
2022. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A zabkását lehagytam. Tökéletesen egészséges es feherje forras.
2022. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!