Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészségesebb étrendre váltás...

Egészségesebb étrendre váltás után miért érzem magam állandóan éhesnek?

Figyelt kérdés

3 év meki, gyros, kínai kombó után úgy éreztem eljött az ideje annak, hogy visszatérjek a korábbi egészséges életmódomhoz, ennek az egyik alapja pedig a táplálkozás.


Megeszem mondjuk 200 g pulykamellet, 50 g rizst (szárazon ennyi), készítek egy paradicsom salátát, megeszem és 1 óra múlva éhen halok. vacsira ettem főztem lazacot, beleraktam egy teljeskiőrlésű bagett féleségbe, bele zöldségek, olivaolaj, megeszem és negyed óra múlva megint végem van.


Meddig lesz ez így? Át fogok szokni valamikor arra, hogy ne éhezzek?


Azért ellentmondásos, mert nem bébi adagokat eszem, és gyakorlatilag ebben sokkal több és értékesebb tápanyag van, mint a gyorskajákban, amiket eddig fogyasztottam.



egy hete kezdtem el magamra főzni, magamnak ételeket készíteni


25f



2022. aug. 11. 01:21
 1/4 A kérdező kommentje:

ps


nem elhízás miatt váltottam, egyszerűen csak éreztem, hogy ez így hosszú távon nem fog jót tenni, valamint eddig sem a mennyiséggel volt a baj, hanem az minőséggel

2022. aug. 11. 01:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Számold pár hétig a kalóriákat. Hiába eszel szemre "nem bébi adagokat", ha kalóriák alapján éhezel, akkor nem csoda, hogy állandóan kajás vagy.
2022. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jó az étrended. Röviden.
2022. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
korábban szálkásító edzés + diéta mellett a mostaninál jóval kevesebb szénhidrát mellett nem szenvedtem így. mindenre odafigyelek, ch, rost, fehérje, vitaminok, tényleg tápláló az étel amit eszem, de fél óra után farkaséhség. lehet, hogy a sok gyorskaja kitágította a gyomrom?
2022. aug. 11. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!