Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyha csak tojást eszek és...

Hogyha csak tojást eszek és utifűmag héjat akkor lefogok tudni fogyni? A ketózis például ilyen táplálkozás mellett beindul?

Figyelt kérdés

Azt tervezem, hogy jövőhéttől kezdve kizárólag tojást fogok enni és utifűmaghéjat. Ezek elnyomnák az éhség érzetemet. És ezt a két dolgot be is tudom szerezni, mert kapok annyi zsebpénzt. Már rengetegszer mondtam a keresztapámnak, hogy ne sz*r semmirevaló kajákat hozzon, hanem olyat ami egészséges és nem hízlal és nem olyan, hogy egész nap enne tőle az ember, mert nem csillapítja az éhségét... Na most ez a kérésem nagy ívbe le van sz*rva. 1 év alatt 24 kg -ot híztam. Egy olyan súlyról ami eddig sem volt kevés. És most már egyáltalán nem lehet vele beszélni, azt mondja hogy a rendes élelmiszerek nagyon drágák meg nehéz beszerezni... Egyik sem igaz... Sokkal olcsóbban lehet étkezni úgy, hogyha azok az élelmiszerek amiket beviszek a testembe pontosan olyanok mint amire a testemnek szüksége van. Nem kell hormonkezelt üdítőket inni amibe legalább 60 gramm cukor van, meg ilyen vackok. De most már betelt a pohár... Nem tudok normálisan közlekedni sem már a súlyom miatt. Persze ő csak azt nyomja belém, azt próbálja bemagyarázni nekem, hogy én velem van a baj, hogy hízásra hajlamos vagyok stb... Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel? Amikor elmondtam neki, hogy az őszibarackot sok értelme nincs elfogyasztani, mert amúgy csak cukor vitamintartalma meg elenyésző.


Állást még nem találtam de keresek, szóval remélem mihamarabb lesz munkám, hogy én mehessek el bevásárolni és olyan élelmiszereket vegyek amik nekem jók.


A fő kérdésem pedig, ha tojást és utifűmag héjat eszem (mivel most csak ezt tudom kivitelezni) és nagyon alacsony zsírtartalmú tejet iszom, de legfőképp a napom során cukormentes teát vagy vizet... Elindulna a fogyás nálam? Ha ezt tartom mondjuk 3 hónapig, kizárva az emberi szervezet sajátosságait egyénekre lebontva, körülbelül mekkora fogyásra lehet számítani? (Azért kizárva az emberi szervezet sajátosságait, mert tudom hogy egy ilyen kérdésből amiben én rólam kb semmi nem derül ki ezt kb lehetetlen megmondani. De azért valami iránymutató érték biztos van, talán.)



Elnézéseteket kérem, ha úgy tűnt nagyon ki vagyok akadva! Nem vagyok egyébként, csak a másik kérdésemet sajnos nem tudtam másképpen feltenni úgy, hogy értsétek is a szituációt. Nem szándékoztam vele olyasmit kifejezni, hogy én nem vagyok hibás ebben a helyzetben. Persze az vagyok, a francnak eszem meg, ha tudom hogy nincs rá szüksége a testemnek, sőt tudom hogy rosszul járok vele. De a szükség nagy úr, ha nincsen más. De megpróbáltam elmagyarázni részletesen neki, hogy mik a megfelelő élelmiszerek és miket kell venni. De erre kaptam válaszul azt, hogy velem van a baj és én vagyok hajlamos a hízásra...



A válaszokat előre is köszönöm szépen! Legyen kellemes napotok!


2022. aug. 19. 14:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

UI:

A tojást azért gondoltam, hisz az a természet tökéletes tápláléka. Csak a szervezet számára szükséges anyagokat tartalmazza és hogyha jól megsózom akkor pedig egyrészt finom, másrészt a szervezetemnek az ásványi anyag készletét is megdobom vele. Továbbá szomjas is leszek tőle, ezért inni fogok. És a sótól és a sok folyadék fogyasztástól elmúlik az éhség érzetem is. Ezen kívül pedig teljes béltisztítást is tudok végezni az utifűmaghéj segítségével.


De hogyha tévedek valahol, nyugodtan javítsatok ki!

2022. aug. 19. 14:38
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az útifűmaghéj t nem szabad túlzásba vinni mert fejfájást okoz és a vért is hígítja sok vizet kell hogy igyál és ne felejts el sportolni különben löttyedt leszel
2022. aug. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A vért vastagitja ugy akartam írni
2022. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem, de cserébe legalább beteg leszel.
2022. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ostobaság. Mint mindem monodieta.

Duplájat fogod visszahizni.

2022. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 NTBS ***** válasza:
100%
Inkább több mozgás, kevesebb kalória.
2022. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Életmód valtassal lehetseges a valtozas.

Máskülönben 1 napig ha tart ,nagyon max 1hetig ,nagyon nagy kitartassal 2-3hetig de ritka.

Tehat eletmod valtas nelkul ESELYTELEN A VALTOZAS


Le kell tedd a szamitogepezest, kikell menned a levegore .

Ez az első lépés.

A tobbit rad bizom.

De ha az eslon nem tudsz tulleni, akkor nonsens es sajna addig fogsz hizni mig...

2022. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Addig, amíg nem tudsz elmenni a boltba és megvenni a szerinted egészséges ételeket, talán megkérhetnél valaki mást a keresztapádon kívül, hogy menjen el neked a boltba. Nem olyan nagy dolog, biztos találsz valakit aki segítene.


A tojás és útifűmaghéj étrend elég furcsa. Amennyiben értelmesen akarod csinálni A továbbiakban, akkor mozogni lenne érdemes és azon kívül sok zöldséget enni és valamennyi gyümölcsöt. Salátákat.

Plusz vannak húsok és amiket ehetnél vagy halakat, de nem mindegy, hogy hogyan vannak elkészítve.


A mozgást alap dolgokkal tudod majd elkezdeni és nem kell hirtelen nagy dolgokat csinálni, de mindennap mozogj és fokozatosan emeld a mozgás mennyiségét és intenzitását.

2022. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
A keresztapja tartja el? Nem dolgozol, kerdező?
2022. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

1 ev alatt 24kilót hízni nem lehet pusztán azert mert nem minőségi a kaja.....


Ez vmi extrem zabálás és nulla mozgás következménye.

2022. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!