Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Most akkor mit kéne fogyasszak?

Most akkor mit kéne fogyasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, régebben edzettem és cardióztam táplálék kiegészítők nélkül. Most ismét szeretném elkezdeni de most már, szeretnék venni, eddig azért nem tettem meg ezeket, mert féltem, hogy férfias testem lesz, a célom főleg a zsírégetés. Jelenleg 67kg vagyok szeretnék le adni 2-3kg-t még és kisebb izmot építeni magamra. Tudtok valami ajánlani? Nem vagyok így ezekben úgy otthon a táplálék kiegészítőkben.

19L



2022. aug. 14. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Grillcsirke.
2022. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges 2-3kg fogyáshoz táplálék kiegészítő, kidobott pénz. Ha izmot szeretnél, akkor súlyzós edzés.
2022. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az alap, egyértelműen étkezem, csirkét, halat, zöldségféléket, néha rizst is. ^^
2022. aug. 14. 23:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet az lesz, súlyzós edzés. Mert nem átmenetileg szeretném, hanem hosszú távú életmód. Csak 1 hetet kihagytam.
2022. aug. 14. 23:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetedben tényleg semmiképpen ne dobj ki pénzt tápkiegészítőkre.
2022. aug. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg nem veszek semmit. ^^
2022. aug. 16. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!