Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Edzek és tömeget szeretnék...

Edzek és tömeget szeretnék növelni ezért eszek is normálisan és egészségesen de mégis a hasam nő nem pedig ott ahol kellene,mit tegyek? 25/nő

Figyelt kérdés
Edzek és tömeget szeretnék növelni ezért eszek is normálisan és egészségesen de mégis a hasam nő nem pedig ott ahol kelne! Ha pedig keveset eszem akkor pedig nagyon hamar le fogyok , mit csináljak hogy hasról fogyak combra fenékre pedig izmosodjak ? Már nagyon sokszor kérdeztem erről sok embert de senki sem tudott normális választ adni rá ! Mit kell tennem ?
2022. aug. 23. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyobb súlyokkal edz. Fokozatosan növeld minden 2-3. edzés alkalmával. Figyelj a magas fehérjebevitelre. Nekem így sokat izmosodott a combom, fenekem, de valamennyi a hasamra is jött nekem is, de így is sokkal jobban nézek ki, mint mikor deszka voltam.
2022. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szar az edzésterved. Nem progresszív, nem pont a te izomzatodhoz való.

Illetve túl nagy a kalóriatöbbelt

2022. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"mit csináljak hogy hasrol fogyjak, combra fenékre pedig izmosodjak?"


Ezt nem tudod befolyásolni. Nincs helyi zsírégetés, hogy na én hasból akarok fogyni, akkor neki állok hasazni. Hülyeség. Jó is lenne ha ezt tudnánk

irányítani. Ez genetika, kinek honnan megy le először és kinek hová rakódik le leggyorsabban. Ez sajnos ilyen.


"Ha pedig keveset eszem nagyon hamar lefogyok"

Valószínűleg nagy a deficit.


Ahogy a fentiek is írták szerintem nem edzel kellő intenzitással, vagy kicsik a súlyok, vagy kevés ismétlést csinálsz. Vagy mindkettő. Ha neked az edzés nem jelent kihívást ne várd hogy nöjjön az izom. Próbálj meg elmenni bukás közeli állapotig. Tehát ha egy pisztolyt tartanának a fejedhez, akkor se tudnál 2nél többet már belenyomni az adott súlyba. Na ekkor jelentheted ki, hogy edzel!

Eszel elég fehérjét? Biztos hogy kalóriatöblletben vagy? (Mert ha nem hizol, sancosz, hogy nem) Számolod a kalóriát vagy csak így nagyjából saccolod? Attól még hogy egészséges kaját eszel nem garantált a jó makro-felosztás. Ez esetben a fehérjére gondolok, hogy nem elegendő. Sok olyan dolog van, ami a leirasodbol nem derül ki és bizony simán befolyásolhatja


26L egy edző és táplálkozási tanácsadó

2022. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális választ én sem tudok adni, de tömeget növelni úgy tudsz, hogy a Főtér felett helikopterről kell pénzt szórnod percekig.
2022. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat , akkor hetente vagy pedig hónaponta kell a súlyt növelnem ?
2022. aug. 24. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok.


Ha egy bizonyos súllyal már megy mindegyik(!) sorozatban az X ismétlés, akkor igen.

Írok egy példát.

Vallbol nyomás

Csinálod tegyük fel 15 kilóval

4 sorozat és 10 ismétlés. Csak példa.

Na ha most neked megy egész végig a 4x10 akkor következő alkalommal pl növelheted vagy az ismétlés számot 11re (vagy többre)

Vagy pl ugyanugy maradhat a 10 ismétlés de nagyobb súllyal.

Remélem érted

2022. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen így már értem és köszönöm szépen 😊
2022. aug. 28. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!