Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit lehet tenni tápanyag...

Mit lehet tenni tápanyag felszívódás probléma esetén?

Figyelt kérdés

Mi okozta és mit tudott tenni ellene?

Azt veszem észre hogy időközönként egyre kevesebb rajtam az izomzat. Gondolkoztam kondin, de hiába ha nem szívódik fel normálisan a tápanyag. Akkor csak elégetem az izmot is a zsírral együtt.

Az már tuti hogy nem vagyok laktóz és glutén érzékeny. Bár a tej termékek mégsem jók. Azt vettem észre hogy az étolaj és az olajos magvak azok nem jók.

Ha tolom orbba szájba a pro és probiotikumokat akkor jobb lehet?

Mondjuk most is szedek yiya márkájú probiotikumot, elv jobb mint az ilyen normaflore.

(A magyar egészségügy impotens)



2022. aug. 28. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmi szakértelmem nincs , de én kitisztítanám a beleim valami tisztitó étellel , mert lehet nyákos a bélfalad vagy mi és emiatt nem tud felszívódni.
2022. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hopp ez új dolog, nyákos? Szóval valami étel maradvány lenne a bélfalon?
2022. aug. 28. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis!
2022. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mit lehet tenni tápanyag felszívódás probléma esetén?"

Honnan veszed, hogy neked ilyen jellegű problémád van? Ezt megállapította egy vizsgálat? Vagy csak utána olvastál a vélt tüneteidnek, és ezt írta a Webbeteg?

"Azt veszem észre hogy időközönként egyre kevesebb rajtam az izomzat. Gondolkoztam kondin, de hiába ha nem szívódik fel normálisan a tápanyag."

Mitől lennél izmos, ha nem edzel, nem erősítesz, nem végzel súlyzós edzést?

"Akkor csak elégetem az izmot is a zsírral együtt."

Biosz órákon nem igazán figyeltél oda, igaz? Ekkora baromságot hol olvastál? Ezeket a szöveteket a szervezeted akkor fogja lebontani (az "égetés" szót felejtsd el, szakmailag semmit nem jelent), ha tartós kalóriadeficitben vagy. Ha nem vagy, akkor nem fogja lebontani, csinálhatsz bármit.

"Ha tolom orbba szájba a pro és probiotikumokat akkor jobb lehet?"

Nem.

"A magyar egészségügy impotens"

A biológia és a táplálkozás alapszabályaival sem vagy tisztában, majd komolyan megkérdezed, hogy "ételmaradvány lehet-e a bélfaladon" (LOL), nulla tudásod van a témában, de azért a magyar egészségügy szerinted impotens. Hatalmas szakértelmed lehet, ami alapján ezt megítélted. Én a helyedben azért csak elmennék egy dietetikushoz vagy egy gasztroenterológushoz, amennyiben a tüneteid valósak. Menj magánba, ha az SZTK-ról ennyire megvan a tudományos véleményed.

2022. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es, bmeg :D Ezen kiégtem.
2022. aug. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi szakértelmem nincs - mondjuk ez egyértelmű :D
2022. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!