Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, hogy több évestől...

Normális, hogy több évestől gyakrabban vagyok éhes?

Figyelt kérdés

Étrendet váltottam mivel hízni szeretnék. Eddig nem ettem túl sokat, de nem is voltam éhes. De mióta sokkal többet eszek naponta és jobb ételeket is, azóta állandóan éhes vagyok. Úgy értem, hogy megeszek valamit és rá egy órájára már kezdek éhes lenni.

Aktivitásom nem változott, szombaton megyek edzőterembe először.



2022. aug. 29. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szervezeted "kezd átállni", esetleg ha olyan ételeket eszel, amelyek hirtelen megemelik a vércukor-szintet, akkor annak hirtelen esése "figyelmeztet az éhségre"...
2022. aug. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Ha eddig éheztetted magad, akkor meg különösen.
2022. aug. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Gyerekeket eszel?
2022. aug. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az attol fugg miket eszel.
2022. aug. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindentől lehet.


Pl. most többet eszel, ezzel több a só beviteled, amitől szomjas vagy de a tested nem tudja hogyan átadni a szomjasság érzését és ezért éhesnek érzed magad. Ha nem iszol eleget, akkor a szomjasság éhségként mutatkozik néha.


Lehet, hogy a kaja amit eszel megdobja a vércukrodat és ezért érzed magad megint éhesnek.


Lehet, hogy eddig túl alacsony kalória bevitellel étkezel és most a tested próbál pótolni.


Lehet, hogy azt hiszed többet eszel, de valójában kalória szegény ételeket eszel, amit gyorsan feldolgoz a tested és ezért kéri megint a következő adagot.


Őszintén, igazi választ nem nagyon tudunk adni a teljes életviteled tudása nélkül, ami meg nem reális...

2022. aug. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Zabpehely shake, csirkemell, krumpli, barna basmati rizs, teljeskiörlésű kenyér és tészta, sajt, joghurt, huel black, mogyoróvaj és hasonlók. Ilyenekből kezdtem el többet enni.
2022. aug. 29. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!