Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az letezik, hogy megfazas...

Az letezik, hogy megfazas alatt tobbet kivanok es gyakrabban vagyok ehes, mint a szigoru dieta egyeb napjai alatt?

Figyelt kérdés

Eddig olyan jok birtam a dietat, de amiota megbetegedtem es elesett vagyok, azota allandoan ehes vagyok. Megeszem a reggelim es mar 1 ora mulva rosszul vagyok az ehsegtol.

Lehet, hogy a megfazas alatt a testem nem toleralja olyan jol a dietat?


2016. okt. 6. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

KALÓRIA az az energia mennyiség ami 1gramm víz hőmérsékletének 1 fokos emeléséhez szükséges.


LÁZ az az állapot, amikor a szervezet belső hőmérséklete meghaladja a normálisat

2016. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
kizárt, hogy a kérdező megértse az 1-es választ
2016. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Neha ugy erzem a holdrol jottem es erthetetlem kerdesekwt teszek itt fel idorol idore.
2016. okt. 6. 13:13
 4/17 A kérdező kommentje:

Leegyszerusitve:

Ha beteg a test ehesebb lehet?

2016. okt. 6. 13:14
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Miféle diétát tartasz? Sztem hiánya van a szervezetednek e miatt is betegedtél meg könnyebben és e miatt is kíván valamit nagyon a szervezeted. Normális vitaminokkal tűzdelt diéta alatt+ megfelelő mennyiségű mozgás esetén nem kéne, hogy egy kis megfázás ledöntsön, csak vmi komolyabb vírus.
2016. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Virusos torokgyulladas ami az egesz csaladon vegigment (kb 20 fo)

Miert ne kaphattam volna el amikor ossze vagyok zarva beteg emberekkel?

De ezt mindegy is.

Nem ertem miert kell egybol degeneraltnak beallitani vkit mert dietazik vagy mert dieta alatt beteg lett.

Tekintettel arra, hogy a kaloriaszamolas menupontba tettem ki a kerdest, nyilvan kaloriat szamlalok. Na de nem gyoker modjara, hanem tiszta etkezest folytatok, no liszt cukor teszta natrium glutamatos kajak stb.

Szoval ha jol ertem szerintetek egy egeszsegesen etkezo embernek tilos megbetegednie.

2016. okt. 6. 13:27
 7/17 A kérdező kommentje:

Ja es a masik erdekesseg h a betegsegem elso napjaig tokeletesen ereztem magam a dietam alatt.

Amiota beteg vagyok csakis azota vagyok ehes.

Ugyhogy most nem jott a feltetelezes.

2016. okt. 6. 13:28
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó leegyszerűsítem az 1 választ... ahhoz, hogy magasabb legyen a testhőd, márpedig ha megfáztál tuti, hogy ha nem is vagy lázas, de legalább hőemelkedésed van, vagy a közelében vagy.. ahhoz pedig, hogy melegebb legyen a tested, több kalória kell tehát több kaja.
2016. okt. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok. Én nem állítottalak be degeneráltnak csak megkérdeztem, hogy milyen diétát követsz. Én is tartok diétát és mióta ez van sokkal kevésbé vagyok hajlamos összeszedni bármit (előtte kb minden szezonba nyomtam az ágyat egy hétig olyan vírussal ami családtagoknak meg se ártott)

A kalóriaszámlálás egy dolog de sokan a makrókat elfelejtik számolni, nem esznek semmi zsírt, holott a bizonyos vitaminok csak abban oldódnak, 0 szénhidrátot esznek, de arra is szükség van csak nem mindegy miből fedezed, de nyilván ezeket te tudod, csak sokan itt elfelejtik és ebből indul ki az ember.

Lehet mindenki beteg de azt írtad megfázás a kérdésedben. Ezt általában a szervezet legyűri mielőtt kijönne rajtad v tünete lenne. Ha valami durvább vírus az megint más tészta, de az nem egy sima megfázás akkor.

De egyébként nyilván ha eddig jól bírtad a diétát de éhes vagy most akkor valamit hiányol a szervezeted, ergó a diétád nem alkalmas arra, hogy egy betegségből kigyógyulj (persze ettől függetlenül egyébként lehet jó diéta és a célod eléred vele). Ezért kérdeztem mi van a diétádban, hogy meg lehessen fejteni mit hiányol a tested.

2016. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Fura, de én is jókat eszem ha lázas beteg vagyok, mások meg ilyenkor allig esznek valamit.
2016. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!