Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok rosszul?

Miért vagyok rosszul?

Figyelt kérdés
A munkám miatt korán kelek. Kapkodva indulok, már hajnalban alig hogy beérek, alig van 6 óra már szédelgem, érzem a gyomromon a kellemetlen érzést. már már fáj, ennem kell. sajnos ezt is csak kapkodva munka közben. Alighogy eltelik pár óra máris ujra éhes vagyok, és kezdődik előröl. Szédülés, gyomorfájás, hányinger is egész gyakran. de amint eszek 20 30 percen belül elmúlik és ez egész nap. Van hogy éjszaka is fel kell kelnem. 1 adott héten van hogy többször is has csikarásom van. Pedig semmi különöset nem eszem a táplálkozásom normális változatosan eszem és a cukrom normális havonta 1 alkslommal mérik és mindig jó tehát nem vagyok cukorbeteg de emiatt van kb 20 kg+ suj fölöslegem. De akkor mi a bajom?
2022. szept. 6. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kelj fel negyedórával elöbb, akkor nem kell kapkodni, lesz idöd még otthon enni valamennyit, nem fog fájni a gyomrod, és sokkal kellemesebb lesz a napod.
2022. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inzulinrezisztencia? Megmagyarázná a súlyfelesleget és a hirtelen fellépő éhségérzetet. Én is állandóan émelyegtem,bár a gyomorfájás,hascsikarás nem jellemző tünet,úgy tudom.
2022. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet gyomorfekely is amit általában egy baktérium okoz, egy tesztel ki lehet deríteni. Menj el a háziorvoshoz és beutal gasztroenteorológushoz.
2022. szept. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Glutént nézess, tejcukrot, kazeint - "normális" táplálkozásban, ha érzékeny vagy rájuk sok szépséget tudnak okozni.
2022. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!