Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges híztam hét-nyolc...

Lehetséges híztam hét-nyolc nap alatt?

Figyelt kérdés

Sokkal többet ettem ebbe az egy hétbe, sőt… igazság szerint sok csokit meg sütit is.

Felvagyok csak puffadva vagy lehetséges híztam? A mérleg 1-2 kg-val többet mutat.

Ugyanúgy 1 hét alatt (ha vissza állok) le tudom adni azt a 2 kg-t?

Vagy ez hosszabb idő lesz leadni?


Köszönöm előre is!


2022. szept. 14. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
jajjistenem... Ha a m érleg plusz két kilót mutat, akkor az szerinted levegő...???? :-D Felpuffadásnak nincs súlya.
2022. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gázoknak is van súlya, bár ebben az esetben elhanyagolható. Viszont plusz 1-2 kiló még nem biztos, hogy zsír, de nem is kizárt, hogy egy hét alatt feljöjjön ennyi. 1 hét alatt akár le is adható, de ha nincs rajtad sok felesleg, akkor ezt nagyon extrém diétával lehetne csak összehozni, inkább állj csak vissza a normál étrendedre, pár hét alatt le fog menni, ha nem nem csokizol meg sütizel be újra.
2022. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy teljesen átlagos, teljesen egészséges ember testsúlya egyetlen nap alatt is simán ingadozik 1-2-3 kilót (víz, széklet, salak, stb.). Ez nem hízás. Majd ha 4-5 kilóval többet mutat a mérleg, akkor kezdj el gyanakodni.
2022. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, még a mensi előtt is simán visszatart a szervezet 2-3 kg vizet...
2022. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!