Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az lehetseges hogy en 3kg-ot...

Az lehetseges hogy en 3kg-ot híztam 2 héten belül?

Figyelt kérdés
Ma kellek fel gondoltam lemerem a sulyom hogy mennyi az annyi. Csodalkozva néztem hogy +3kgot híztam, nem is értettem hogy, mivel nem ettem annyit soha. Annyi hogy volt egy hetem ahol 5 napot edzettem, utana beszaladtam a tescoba mindig 2 balaton szeletert, meg egy kis pék sütemenyert hogy legyen bennem valami. De ugy lenyeresebben nem ettem semmit, ez hogy lehetseges? Valamit nagyon jol csinaltam?

2019. márc. 28. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el wc-re, és mindjárt nem lesz plusz 3 kg :D
2019. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennyi gyarapodás nem valószínű, talán csak feltöltődtek a raktáraid.
2019. márc. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kell wcre mennem, es felkeles utan mertem magam ehgyomora😂
2019. márc. 28. 10:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, igen
2019. márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt a 3 kilot ne ugy kepzeld el hogy mind zsirzsovet. Egy resze viz, egy resze szenhidrat az izomzatban, es lehet zsir is.

De pl. a nem elegendo vizfogyasztas, vagy a hosszabb kihagyas (1+het) utani edzes is okozhat ilyet. 5* edzettel egy heten, ez azert megnoveli a folyadekigenyt. Nem potoltad megfeleloen, a szervezet elkezdett raktarouzni, melle vittel be cujkrot ami a sajat sulyanak negyszereset kepes megkotni (vizbol). Siman osszejon az a 3 kilo. Nezd meg magad egy "izzaszto" edzes utan, legalabb a fele lemegy.

2019. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor ma direkt edzek hogy lemegy e tenyleg 😀
2019. márc. 28. 11:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Tenyleg 3kgot hiztam, de ez azert is lehetett mert 65 kilo voltam mar, es ahogy edzettem hamar vissza jott ram.
2019. ápr. 1. 19:40
 8/8 mrwenisteryt válasza:
Ez lehetséges! Függ attól, hogy milyen a hangulatod, a közérzeted. Nálam volt olyan, hogy alig ettem, híztam 8kg-ot, mikor pedig szó szerint "Zabáltam", fogytam 6kg-ot. Jelenleg 83kg vagyok, szintén sportolok.
2019. ápr. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!