Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utobbi ket ev alatt majdnem...

Az utobbi ket ev alatt majdnem 10 kg hiztam es le szeretnem adni . Naponta 14000 lepest teszek meg ennek erdekeben . A vegso cel visszafogyni a korabbi testsujomra dieta nelkul lehetseges ?

Figyelt kérdés
kerlek segitsetek jo uton haladok ezzel a technikaval ?

2020. máj. 18. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez így nagyon kevés, a 14000 lépést egy nem fizikai munkakörben, mozgalmas napon is megteszem.

Én mindenképp elkezdenek sokkal többet mozogni, és ez melle szerintem egy nem túl szigorú diéta bőven elég lenne.

2020. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle képen nem elég. Ha nem teszel mellé egy kalória kontrollált életvitelt akkor sehova nem fogsz eljutni ezzel.
2020. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Muszáj legalább minimálisan odafigyelni a kajára. Mozoghatsz bármennyit, legyalogolhatsz minden nap 20-25 km-t, ha nincs kalóriadeficit, nem fogsz fogyni.
2020. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugyanazokat az eteleket eszem csak kissebb adagokban a mogas mellet ez igy nincs renben ?
2020. máj. 19. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!