Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hosszútávon milyen hatása van...

Hosszútávon milyen hatása van annak, ha minden reggel megiszok egy hell energiaitalt?

Figyelt kérdés
2022. szept. 24. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Mivel elég magas benne a cukor tartalom így ezzel minden reggel kiugrasztod a vércukorszinted és ez akkora terhelést jelent a szervezetnek, hogy fenn áll a veszélye egy cukorbetegségnek.


Persze ha csak napi 1et iszol meg azzal önmagában nem lenne nagy baj, csak nem felkelés után kellene meginni.

2022. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Hát mivel semmi egészséges nincs abban a cuccban ezért nem fogsz kapni egy aranymedált kiegyensúlyozott táplálkozásért.

Hosszútávon attól függ: van akinek megse kottyan, van aki gyomorbajos lesz tőle a csomó szinezék meg műanyagtól (chron betegség, stb).

2022. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Mennyi idős vagy?

Lehet egy egész doboz egyszerre sok lenne. Felezd el, én is így csinálom

Reggel a fele, délben vagy másnap reggel a másik fele.

Amúgy az energiaitalokkal semmi gond nincs. Nem is értem ezt a cirkuszt körülötte.

Abban, amit én iszom 38 mg koffein van 100 milliliterenként.

Az egész doboz 250 milliliteres.

Számold ki mennyi koffein van egy dobozban. 95 mg. Ez kb. másfél kávé.

A többi vitamin, aminosav.

A baj akkor van belőle, ha dobozszám isszák, vagy pluszban kávéznak is mellette.

Ésszel kell, mint mindent!

2022. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
3- persze vitamin, pont olyan mint egy frissen facsart narancslé.. Na hagyjál már. Ha iszod, ok, de ne terjessz róla fals dogmákat. Koffein se koffein ha az egyik kávébabból van a másikat meg gyárba porból állítják elő!
2022. szept. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Egy Hell? A kicsi dobozos? Semmi. A nagyobb kiszerelesek mar nyilvan veszelyesebbek. De ne hidd, hogy ezen mulna az eleted. Az emberi szervezet annyira nem szerencsetlen, mint ahogyan azt sokan allitjak.
2022. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11%
Tudja valaki hogy egyáltalán miért isszák ezt??
2022. szept. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

4.

Nem azt írtam, amire te célzol, miszerint a napi vitamin igényet kielégiti.

Azért említettem, hogy rávilágítsak nem károsak az összetevők.

És azt sem írtam, hogy kötelező mindenkinek inni, mert én használom.

Sajnálom, hogy ennyire sekélyesek az ismereteid az összetevőkről.

Vegyél már egy dobozt a kezedbe és nézz utána mi, mire is való te nagyon okos.

2022. szept. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Napi egytől semmi bajod nem lesz. Hiszen vannak már cukormentes energia italok is. Szépen felpörget csak mint a kávé.
2022. szept. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!