Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tudnék ez ellen tenni?

Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Kb 2 naponta megeszek 2 csomag chipset, mert nagyon kívánom. Egyszerűen ha boltban vagyok, mindig hozok, mert egyszerűen szeretem az ízét. És azt a 2 csomag egyszerre szoktam megenni. Tudom hogy egészségtelen, épp ezért szeretnék leszokni róla. Milyen módok vannak rá?

2022. szept. 24. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Önfegyelem gyakorlása.

Nem mész be a boltba, és nem veszel.

2022. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen.

Csak minden nap kell mennem boltba vagy reggel vagy délután. Ha reggel megyek munka előtt, akkor nem veszek, mert munkahelyen nem ehetem meg, de ha délután megyek, akkor veszek sajnos.

Esetleg ha ennék valami rizs chipset(pl rice up) akkor az egészségesebb lenne? Csak az meg nem adja át a krumpli ízét. Esetleg a csökkentett zsírtaltalmú verzióval valamivel egészségesebb lesz?

Sajnos úgy néz ki, nehezebb lesz leszokni mint gondoltam.

2022. szept. 24. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd már, hogy ennyi önfegyelmed nincs....


Miért kell állandóan valamit rágcsálni, mint egy legelésző állatnak? :-D


A leszokás ugyanúgy megy, mint a cigarettánál. Elhatározod, hogy egy darabot sem szívsz el. ugyanígy egy csomag fölösleges nasit sem veszel.

2022. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Akkor menj reggel.
2022. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!