Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étvágytalanság fennállásakor...

Étvágytalanság fennállásakor hogy döntsem el, hogy mit ennék?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak a húsleves megy le semmi más. Meg kell erősíteni magam fizikailag minél előbb, de éhes vagyok és nem tudom mit egyek, mert semmi nem megy le szinte. Még a kedvencem sem

2022. szept. 26. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor egyél húslevest valamennyi répával, kicsi tésztával. Szedd szépen a napi 2x20 csepp Béres +C-vitamint.
2022. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A problémád eléggé tipikus tünete az inzulinrezisztenciának. Én sok válaszolóval ellentétben nem vagyok híve annak, hogy itt kommentben diagnosztizáljunk téged két mondat alapján, úgyhogy ha ez a diszkomfort hosszútávon fennáll, akkor mindenképp keress fel egy szakorvost.
2022. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt korszakom, amikor húslevest ettem, némi főtt pipihússal, tésztával, naponta tbbször. Volt, mikor egy nap alatt megettem egy kisebb fazékkal. Egy almát is egyél utána!
2022. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon nehéz helyzet, benne vagyok. Éhes vagyok, de száz dologból talán van egy amiből lemegy 3 falat. Na ezt muszáj kihasználni. Köszönöm, a laborom tökéletes, de nagyon lefogytam.
2022. szept. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi extra csak meghűltem. Amúgy bármit ehetek, semmi sem befolyásolja amit ehetnék.
2022. szept. 26. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!