Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi okozza ezt a durva étvágyta...

Mi okozza ezt a durva étvágytalanságot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 25 éves srác vagyok, 180 cm magas, és 49 kg. Borzalmasan zavar, tudom nagyon vékony vagyok, de nemtudom kihez forduljak. Egyszerűen étvágytalanság gyötör hónapok de inkább évek óta. Nem kívánom az ételt, rendszertelenül étkezem pont emiatt mert nem vagyok éhes az esetek 99%ban. Folyadék szintén csak akkor megy ha valaki szól hogy tessék inni. Betegségem nincs amiről tudnék, szóval adjatok valami tanácsot mert nagyon szégyellem ezt az állapotot. A munkaköröm nagyon aktív, egész nap mozgásban vagyok, a szabadban kint télen és nyáron. Segítsetek mert már utálok magamra nézni a tükörben.
2022. máj. 20. 03:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Háziorvoshoz, ő megteszi az alap vizsgálatokat, és ad beutalót szakorvoshoz.

Lehetsz pld. vérszegény, B-vitamin hiányos, pont attól, hogy nem eszel, ami okoz étvágytalanságot.

Amúgy 25 éves ember nem tudom, hogy miért nem rendelkezik annyi akarattal, hogy ha másképp nem, de beállít emlékeztetőt, hogy igyon, és egyen.

2022. máj. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is e tüneteket mondd el háziorvosnak.
2022. máj. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, de elsökörben háziorvos.


És addig is tervezd meg a napodat egy kicsit és figyelj oda.

Pl kezdj el minden reggel egy szem multivitamint szedni.

Pl készíts magad mellé egy üveg vizet vagy szódát, aminek munka végére el kell fogyni.

Pl állíts be a telefonodon emlékeztetőt, hogy reggeli ebéd vacsira enned kell legalább pár falatot.

2022. máj. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet helicobacter fertőzés is. Anyukám attól fogyott le 40 kilósra. Nem tudott megenni semmit,nem volt étvágya. Van rá gyógyszer.
2022. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!