Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki iszik vizet kávézás után?

Ki iszik vizet kávézás után?

Figyelt kérdés

Ajánlott vizet inni kávézás után, mert

1. A kávé hosszútávon jelentősen besárgítja, bebarnítja a fogakat, és egy pohár vizet meginni utána nem nagy áldozat megtenni, de nagy haszon.


2. A kávé felgyorsítja a folyadékkiválasztást ezért a szervezetnek több folyadékbevitelre van szüksége a kiszáradás ellen.


A kérdésem az, hogy Te, kedves válaszoló, ismeretében voltál-e ezeknek a hatásoknak, és tudatosan meg szoktad-e ezt tenni, a saját jövődre ügyelve?



2022. okt. 2. 15:08
A kérdező szavazást indított:
Én iszom vizet kávézás után, mert tisztában vagyok a hatásával.
Szoktam vizet inni rövid időn belül kávé után, csak mert jól esik. Ezekről a hatásokról nem tudok és nem foglalkozom velük.
Nem iszom vizet kávé után. Tisztában vagyok a hatásával de nem foglalkozom vele, nem törődöm hogy esetlegesen milyen hatással van a jövőre
Nem iszom vizet kávé után. Nem tudok róla, hogy érdemes lenne, de ezt olvasva lehet, hogy változtatok ezen, még utánanézek.
Nem iszom vizet kávé után. Nem tudok róla, hogy érdemes lenne, megkérdőjelezem ennek az információnak a hitelességét.
19 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig iszok utána egy pohár ásványvizet, vagy szörpöt.
2022. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Előtte javasolják inni, de nem szoktam
2022. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!