Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valakinek bármi ötlete?...

Valakinek bármi ötlete? Emésztési panaszok.

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja kezdődött hogy étkezések után folyamatos büfögési inger(ami inkább csak levegő lehet) valamit passzív hányinger társul, de hányás nem történt. E mellé még társul egy furcsa csiklandozó érzés a teljes köldök alatti bélrészről mindkét oldalra és olykor puffadás, teltségérzet, hasi diszkomfort érzés. A kevés mozgás ellenére a székletem normálisnak mondható. Van amikor 1 hétig teljesen panaszmentes vagyok, de pl most megint 3 napja kínoz és ezek a tünetek váltakoznak már 3 hónapja. A teljes közérzetem ilyenkor olyan nyomott, és ez a levegő felbüfögése ami bosszantó. Bárkinek valami ötlete? 31/F

2022. okt. 4. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. El kell menni gasztroenterológiára.
2022. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 honapja egyszer se jutott eszedbe a háziorvosod?
2022. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aha, 7 hónapos előjegyzésem van oda, de köszi a hasznos tippeket.
2022. okt. 4. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Aha, köszi a hasznos infók titokban tartását.

Ilyen hozzászólás után szerintem ne várj túl sok választ.

2022. okt. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Háziorvoshoz 7 hónap?

Hol?

2022. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Háziorvoshoz 7 hónap - na, mást hülyíts.


Amúgy elballagsz pl a Synlabba, és egy héten belül kapsz időpontot egy ételintolerancia vizsgálatra.

2022. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!