Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Furcsa emésztési panaszok -...

Furcsa emésztési panaszok - ezekkel milyen orvoshoz érdemes menni?

Figyelt kérdés

Elég sok furcsaságot produkál az emésztőrendszerem. Szeretnék elmenni orvoshoz miatta, utánajárni hogy mi a gond. A háziorvos viszont nem opció, mert egész nap kellene utaznom csak oda, szóval szeretnék menni Budapesten magánorvoshoz, így viszont érdemes lenne egyből tudnom, hogy milyen dokihoz menjek.


A tüneteim: vissza-visszatérő enyhe vagy határozott hasmenés, puffadás, hasfájás, diszkomfort-érzet, émelygés, ok nélküli teltségérzet, illetve újabban akaratlan fogyás (ugyanannyi táplálékbevitelnél és mozgásnál több kilót fogytam).


Én ételintolerancia vizsgálatra gondoltam elsőként.


Jobb vagy más ötlet? Milyen orvost keressek ezekkel?


2020. febr. 17. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gasztroenterológushoz kell menned.
2020. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Belgyógyász, gasztroenterológus
2020. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
MDC clinic újpesten, van mindenféle vizsgálat, és minőségiek és megfizethetőek!
2020. febr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként az én tippem a bajodra a heveny vagy krónikus vastagbélgyulladás. Ez még nem a fekélyes változata.

A rendszertelenség, és a "modern élelmiszerek" okozzák...

2020. febr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!