Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha paleo diétán vagyok, akkor...

Ha paleo diétán vagyok, akkor csak sültkrumplit és salátát ehetek a Burger King-ben?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha paleo diétán vagy, akkor krumplit se ehetsz. Salátát meg attól függ, hogy mi van benne. Viszont van gluténmentes burger, azt ehetsz, max ha van olyan összetevője, amit neked nem szabad enni, akkor anélkül kéred.
2022. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te inkább ne kezdj bele a Paleo diétaba,ha már most ezen rágódsz, hogy mit ehetsz és mit nem a Burger Kingbe. Ez a diéta nagyon sok lemondással jár pl még földimogyorót se ehetsz, krumplit meg végképp nem.
2022. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
A paleo dieta az egyik legkarosabb, ugyhogy talalj ki valami ertelmeset.
2022. okt. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
22%
Egyetértek, a paleo az egyik legkárosabb étrend. Kétszer próbálkoztam vele, sokat rontott az egészségemen.
2022. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!