Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Könnyed de laktató reggelire...

Könnyed de laktató reggelire és vacsorára mit ajánlasz?

Figyelt kérdés
Joghurtot nem szeretem:P és szeretk meleget vacsizni:P Viszont fogyni kellene...mozogni nem tudok (mozg.sérült vagyok) Receptekre lenne szükségem.. Előre is köszönöm!
2010. szept. 27. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ide sok recept. Én így csinálom: Reggeli mag (len, napraforgó, mák együtt ledarálva) és gyümölcs. Hozzá zöld vagy rooibos tea. Vacsora valamilyen párolt, esetleg sült zöldség. Beteszem a mikróba kb. 11 percre egy kis vízzel, aztán kiveszem: ez lehet brokkoli, zöldbab, kelbimbó. Mehet hozzá, ha kell, egy picit sajt vagy sonka. Aztán gomba, sárgarépa, padlizsánkrém (turmixgépben9 stb. Ilyen egyszerű, és ez így egészséges.
2010. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Még csinálhatsz lecsót vacsorára. :) De lehetőleg kenyér nélkül edd, de ha mégsem tudod megálni, akkor barna magvas vagy fekete kenyérrel edd. :)

Vagy szintén vacsorára készíthetsz töltött tötköt, ha szereted a spárgatököt. Kell hozzá egy kisebb spárgatök, 1 szelet szárazkenyér, 20 dkg gépsonka, 10 dkg reszelt sajt, 2 dl tejföl, 1-1 csipet oregánó és kakukkfű.

A tököt megpucolod, megsózod, a vízbe áztatott kenyeret kinyomkodod, a sonkát összevágod, a kenyeret , sonkát, reszelt sajtot és a tejfölt összekevered, majd ezzel megtöltöd a két fél tököt, kivajazott tepsibe fóliával lefedve 20 percig sütöd, majd fóliát levéve reszelsz még rá egy kis sajtot és míg megpirul addig sütöd.

2010. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olvasom itt a virslis dolgokat..a virsli pl.1 tojással jó? Tököt szeretem :) más tökös recepted nincs? Kenyeret nem eszek...hanem napi 2 zsemlét. Reggelire és vacsira egy. Délben nem eszek kenyérfélét, uzsira meg általában alma vagy gyümölcslé...
2010. szept. 28. 13:04
 4/7 anonim ***** válasza:

túró gyümölccsel, mézzel,

lecsó,

tojásrántotta

főtt tojás spenóttal

sült tök (igen finom):D

zöldségek, husok, halak

egyelőre ennyit jutott eszembe amiket én szoktam )most van fogyi)

2010. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. szept. 30. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Cigaretát,egy kis kávéval ;) És jól indul a reggel
2010. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:D

Kávézni szoktam, de cigizni nem ;):P

2010. okt. 10. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!