Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Holnap megyek át a barátomhoz....

Holnap megyek át a barátomhoz. Milyen ételeket ehetek vacsorára és reggelire, hogy ne szellentsek majd és ne járjak gyakran WC-re?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Ne egyél hüvelyes ételeket (lencse, bab...)


De ez nem szégyen..

2009. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat igazán bensőséges, ha az ilyen dolgokon nem akad fenn egyik fél sem. Végül is mindketten emberből vagytok! :) Na jó, azért nem illik jó hangosat elereszteni, az tuti! Én azzal lőttem el az első ilyen esetet, amikor ráadásul véletlenül sikerült és hallható volt, hogy "A fene, ezek a fránya békák...!" Elröhögtük, és kész! De káposztát, hüvelyeseket tényleg ne nagyon egyél!
2009. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sem ciki. Nekem sajnos alapból rossz az emésztésem, állandóan és mindentől puffadok, és ha nem tudom elengedni a szelet, akkor úgy begörcsölök, hogy nem bírok felállni. Ezt a barátom tudja jól, és ő mondta,hogy "fingjál már mert begörcsölsz". :D Kellett egy kis idő, amíg megszoktam,de mostmár nyugodtan durrogtatok előtte, nem is zavarja. Én is azt ajánlom, hogy hüvelyeseket kerüld, káposztákat, tojást(iszonyat büdöset lehet tőle pukkantani), sok húst kerüld.
2009. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!