Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy nagyon...

Miért van az, hogy nagyon sokszor úgy érzem, hogy éhes vagyok de nem kell semmilyen étel?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz érzés, mert éhes vagyok, de ha erőszakkal próbálok valamit megenni, akkor csak rosszabb lesz. Egyszerűen nem kell maga az étel, hiába vagyok éhes, ez az érzés főleg reggel szokott lenni, utána már tudok rendesen enni, meg jól is esik csak nem értem miért van ez.

Meg mostanában már nem csak reggelente van ez az érzés



2022. okt. 23. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy szomjas vagy, innál vizet vagy gyümölcslét teát, utána kicsit később jobban esne a kaja.
2022. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarlak ijesztegetni, illetve diagnosztizálni sem szeretnélek látatlanban kommentelőként, de az általad leírt probléma az inzulinrezisztenciának egy jellegzetes tünete.
2022. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!