Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megittam ma 8 csésze kávét,mos...

Megittam ma 8 csésze kávét,most halál félelmem van.Ez normális?

Figyelt kérdés

2022. okt. 27. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem.
2022. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem szoktam ennyit inni de ma szabadnapos voltam,unatkoztam,folyamatosan cigiztem és kávéztam,kb 8 csészével ittam,így délutánra meg elkezdtem szorongani,halálfélelemmel egyutt-
2022. okt. 27. 16:12
 3/8 A kérdező kommentje:
de mentálisan beteg vagyok,mint ha hallottam volna, hogy nem tesz jot a kávé,igen én szoktam az elmerogyant kérdéseket kiírni😂
2022. okt. 27. 16:13
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Én 2x ér iszok kávét te is tégy így.
2022. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a sok koffeintól. Velem is volt már ilyen, pedig én fele ennyit ittam.
2022. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális.
2022. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
A koffein erős stimuláns szer,lehet tőle halálfélelmed,ha érzékeny vagy rá.8 csészétől meg főleg.
2022. nov. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális. Ennyit nem szabadna inni. Van olyan, hogy koffein túladagolás. Nagyobb mennyiségben akár halálos is lehet. Van aki sok kávét iszik, és bírja, de egyénfüggő. Én pl. sosem iszom kávét, mégis élek. Nem is értem, hogy mi szükség van erre. Normálisan ki kell magát aludni az embernek, annál egészségesebb nincsen. A kávé csak elfedi a fáradtságot, tüneti kezelés, ettől még a szervezet nem tudott rendesen regenerálódni. Azért van, hogy sokan mondják, hogy kávéznak, és úgy alszanak, mint a bunda. Persze, mert lehet érben tartja őket, de eljön az idő, amikor a szervezet is kipurcan, és hiába akármennyi kávé, elalszik, mert annyira fáradt már. Arról nem is beszélve, hogy vízhajtó hatású, és ennyi mennyiség már a szervezet vízháztartására is befolyást gyakorolhat. Na mindegy. Mindenki csinál, amit akar.
2022. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!