Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kérdésem a következő van egy...

Rin95 kérdése:

Kérdésem a következő van egy húgom 16 éves és ha nem kap húst egy napig, kitör belőle a hiszti, és pszichésen kikészül, kiborul konkrétan sír érte… milyen orvoshoz forduljunk?

Figyelt kérdés

2022. okt. 29. 15:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem a párizsi se jöhet szóba csak és kizárólag a sült vagy főtt hús.
2022. okt. 29. 15:34
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
Akkor hisztizzen. Nem érdekelne. Vagy 16 évesen készíthet magának egy húsos feltétet pl a főzelékhez, nem mástól kell elvárnia.
2022. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
A háziorvos a válasz minden olyan kérdésre, amikor nem tudod, hogy milyen orvoshoz kellene menni. Egyébként a hús fontos vas és fehérjeforrás, amire a fejlődésben lévő szervezetnek szüksége van. A lányok/nők ráadásul a menstruáció miatt hajlamosabbak a vérszegénységre, úgyhogy én nem sajnálnám tőle a napi húsadagját.
2022. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#5: és anyádék ezt szó nélkül tűrik???
2022. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Aha értem, tehát nem akar főzeléket enni (főleg hús nélkül), emiatt hisztizik. Kb. mint egy gyerek, vagy egy csomó felnőtt férfi :) Gondolom, nincs oda a főzelékekért, válogatós. Adjatok neki magnéziumot és B-vitaminokat, jót tesz az idegrendszernek. És beszéljétek meg vele előre a menüt, legyen valami beleszólása.

Az, hogy valaki szereti a húst és minden nap igényli, teljesen normális. Nálam is ritka az olyan nap, amikor nem eszem, szerencsére én főzök a családnak (3 pasinak) :)

2022. okt. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Pofon a megoldás.
2022. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!